Hakkımızda/ ImgeLab'ı tanıyın.

imgeLab

İmgeLab etkileşimli yazılım ve donanım çözümleri sunmayı amaçlayan ve akademisyenler tarafından kurulmuş yenilikçi bir Ar-Ge şirketidir.

İmgeLab, 2012 yılında T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın Teknogirişim Sermayesi Desteği ile kurulmuştur. Şirketimizin odağında gelişmiş görüntü işleme algoritmaları ve Microsoft Kinect gibi son teknolojiler kullanarak etkileşimli uygulamalar geliştirmek vardır. İmgeLab, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel çözümler sunmanın yanı sıra özellikle perakende ve reklam sektörlerini hedef alarak müşterilerin dikkatini çekecek; bilinirliği, hatırlanma ve beğenilme oranları yüksek etkileşimli görüntü işleme çözümleri geliştirir.

Müşterilerimize birinci sınıf destek sağlamak ve markalarını daha değerli hale getirmek en temel hedefimizdir.
Ne Yapıyoruz?
Üst düzey görüntü işleme, makine öğrenmesi ve örüntü tanıma algoritmaları kullanarak etkileşimli donanım ve yazılım çözümleri sunuyoruz.
Neden ImgeLab?
Ürünlerimizin eşsizliği yenilik etkisinden kaynaklanmaktadır. Daha önce hiç görmediğiniz ürünleri, yaşamadığınız tecrübeleri İmgelab sunar. Şirketimiz, tüm sektörler için yenilikçi ürünler ve hizmetler geliştirmektedir.
İlkelerimiz
En çok önem verdiğimiz ilkelerimiz dürüstlük, işini zamanında bitirme ve müşteri memnuniyetidir.
Nasıl Bilgi Alırım?
E-postayla veya telefonla ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Nasıl Ulaşırım?
Şirketimiz Gazi Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesinde bulundan Gazi Teknopark içinde yer almaktadır. İletişim bağlantısını tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yetkinlik Alanlarımız

  • Dijital Görüntü İşleme
  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • Web Tasarım ve Geliştirme
  • Etkileşimli Donanım
Copyrights © 2012 & ImgeLab Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.